Vrienden proefdoos rode wijn
Syrah
Onze Syrah is een volwassen wijn. De kenmerken van de Syrah voeren de boventoon, bramen, zwarte bessen en een vleug kruidnagel. De smaak is sappig, kruidig en beheerst. De afdronk is zacht, zwoel, rijk en vol. De prettige tanninestructuur geeft de wijn zijn kracht en de balans. Voor de syrah kiezen wij de wat langer gerijpte cuve's
Merlot
Deze populaire wijn smaakt goed bij onze vele wijnvrienden. De kleur is diep rood met in de randen een oranje teint. De geur is kenmerkend voor een houtgerijpte Merlot wijn. Een vleugje tabak, chocolade, rijpe bramen en bosbessen. De smaak is krachtig, maar zeker elegant. De aanwezige tannine geeft de wijn ruggegraat en structuur. In de afdronk bijft het mooie fruit de boventoon voeren, ondersteund door de zachte vanille van de houtlagering. Ieder jaar voegen we een klein percentage Cabernet Sauvignon aan de toe om het gewenste resultaat te bahalen. Echt een top wijn!
Mourvèdre
Denk je aan Zuid-Franse rode wijn, dan denk je aan Mourvèdre. Een typische druif die juist in dit gebied heerlijke wijnen voorbrengt. We noemen het vlezige karakter, de diepe smaak en de heerlijke beetje stroeve tannine. Dat maakt deze wijn zo lekker. In de geur komen heel andere aroma's naar boven, een beetje leer, tabak en cacao. In de smaak komt deze wijn wat robuuster over. Ja er zit tannine in en misschien heeft deze wijn iets 'ongepolijsts', maar dat is dan ook gelijk weer de kracht. Een wijn met een "bite", een heerlijke wijn bij de "dis".